Musisz dokonać autoryzacji, by w pełni korzystać z dobrodziejstw tego serwisu.

rybczak, pmk, Paczenko, Gauleiter i bonusowo PG, o słynnych cytatach na FC

Paviel von Thorn-Broniek: Po 20 letnim facecie spodziewałbym się trochę więcej. To znak, że jestem już stary ;( Chwytam za gwoździe i młotek i kończę zbijać skromną trumienkę... ;(

Piotr Mikołaj: >>20letnim<< - Jak mawiał Józef Piłsudski, nie należy wierzyć we wszystko, na co się trafi się w Internecie.

Paviel von Thorn-Broniek: To przecież Paulo Coelho tak mawiał i pisał w swoich tekstach piosenek. To już nie Wasze czasy, Piotrze Mikołaju, dawnoście byli w liceum i to widać.

Gauleiter Kakulski: Lincoln, nie Piłsudski, powiedział "Większość internetowych cytatów jest zmyślonych".

Piotr Mikołaj: To jest jakaś oświeceniowa propaganda.

Ryszard Wędrowycz-Paczenko: Panom wszystkim mylą się cytaty, to Jan Chryzostom w 1700, w Niedzieliskach, rzekł: nie wierz we wszystko co zobaczysz na Pasku zadań.

Mateusz Suszek-Chojnacki (Prefekt Generalny: Jestem oburzony tym, w jaki sposób zaspamowany został wątek w URZĘDOWYM dziale Prefektury! I to jeszcze jednymi z głównych inicjatorów byli PMK i Rybczak - czołowi biurokraci Sarmacji. Świat się dla mnie skończył! :d

Źródło: tutaj

Ten cytat lubi 10 osóbHelwetyk Romański, Mikołaj Torped, Karolina Aleksandra, Markus Arped, Gauleiter Kakulski, John Rasmusen, Michał Jerzy Hass, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Goglez Pajzano, Daniel January von Tauer-Krak..

dodano: 07.11.2012r