Musisz dokonać autoryzacji, by w pełni korzystać z dobrodziejstw tego serwisu.

Były Sarmata, 16.02.08 Do kilku Sarmatów :).

Budowa dzidy

Dzida składa się z przeddzidzia, śróddzidzia i zadzidzia.
Przeddzidzie składa się z przeddzidzia przeddzidzia, śróddzidzia przeddzidzia i zadzidzia przeddzidzia. Śróddzidzie składa się z przeddzidzia śróddzidzia, śróddzidzia śróddzidzia i zadzidzia śróddzidzia. Zadzidzie składa się z przeddzidzia zadzidzia, śróddzidzia zadzidzia i zadzidzia zadzidzia.
Przeddzidzie przeddzidzia składa się z przeddzidzia przeddzidzia przeddzidzia, śróddzidzia przeddzidzia przeddzidzia i zadzidzia przeddzidzia przeddzidzia.
Śróddzidzie przeddzidzia składa się z przeddzidzia śróddzidzia przeddzidzia, śróddzidzia śróddzidzia przeddzidzia i zadzidzia śróddzidzia przeddzidzia.
Zadzidzie przeddzidzia składa się z przeddzidzia zadzidzia przeddzidzia, śróddzidzia zadzidzia przeddzidzia i zadzidzia zadzidzia przeddzidzia.
Przeddzidzie śróddzidzia składa się z przeddzidzia przeddzidzia śróddzidzia, śróddzidzia przeddzidzia śróddzidzia, zadzidzia przeddzidzia śróddzidzia.
Śróddzidzie śróddzidzia składa się z przeddzidzia śróddzidzia śróddzidzia, śróddzidzia śróddzidzia śróddzidzia i zadzidzia śróddzidzia śróddzidzia.
Zadzidzie śróddzidzia składa się z przeddzidzia zadzidzia śróddzidzia, śróddzidzia zadzidzia śróddzidzia i zadzidzia zadzidzia śróddzidzia.
Przeddzidzie zadzidzia składa się z przeddzidzia przeddzidzia zadzidzia, śróddzidzia przeddzidzia zadzidzia i zadzidzia przeddzidzia zadzidzia.
Śróddzidzie zadzidzia składa się z przeddzidzia śróddzidzia zadzidzia, śróddzidzia śróddzidzia zadzidzia i zadzidzia śróddzidzia zadzidzia.
Zadzidzie zadzidzia składa się z przeddzidzia zadzidzia zadzidzia, śróddzidzia zadzidzia zadzidzia i zadzidzia zadzidzia zadzidzia.

Ten cytat lubią 4 osobyKarolina Aleksandra, Ignacy Urban de Ruth, Markus Arped, John Rasmusen..

dodano: cholera wie, dawno temu.