Musisz dokonać autoryzacji, by w pełni korzystać z dobrodziejstw tego serwisu.

Paweł Zanik a.k.a. Markus Vilander, 06.03.12, na Forum Centralnym

Zanik masakruje matematykę

Panie, dla mnie nieskończoność nie jest liczbą, tylko symbolem ustalonym przez masonerię, którego będą bronić po wsze czasy. Nie jestem socjalistą, który wierzy w jakąś nieskończoność, bo jeżeli bym w nią uwierzył, to musiałbym uwierzyć w to, że człowiek jest nieśmiertelny. Istota nieskończoności jest masońską brednią wygłaszaną na uniwersytetach, których fundamenty są mocno powiązane z pewną siłą, która ma trwać wiecznie.

Jeżeli weźmiemy, że symbol nieskończoności jest liczbą, której nikt nie widział, czyli u podstaw już zakładamy, że bierzemy pod rozważania coś, co nie istnieje, czyli tak naprawdę badamy materię tak bezsensowną, że to się w głowie nie mieści. Tylko socjaliści mogą Was tego uczyć, że człowiek, który będzie pracował za 1/10 wynagrodzenia może otrzymać mniej od tego, co będzie otrzymywał 1/100 tego samego wynagrodzenia podstawowego i w wyniku tego doprowadzamy do sławetnego twierdzenia, że im mniejszy współczynnik pracy, tym wyższe otrzymujesz wynagrodzenie. Brawo Panowie, ale mnie do tego nie zachęcajcie, bo to są herezje, które stosuje się w praktyce.

Źródło: tutaj

Ten cytat lubi 6 osóbKarolina Aleksandra, Młynek Kawowy, Henryk K. Leszczyński, Krzysztof Czuguł-Chan, Bartosz von Thorn-Mackiewicz, Michel von Vincis-d’Agnou..

dodano: 06.03.2014r