Musisz dokonać autoryzacji, by w pełni korzystać z dobrodziejstw tego serwisu.

Xellos Finve Feanor Rhadmor Aleksander Konstantyn Ewangelia Tuomas Akademos Odys, 5.09.2012, na sarmackim IRC-u

Rhadmor na #sarmacja

[wycięto fragmenty nieistotne]

<Rhadmor> Sarmacja winna byc dumna z tego, ze nie mam tu opa, banowalby za laerstwo ^.^
<Rhadmor> Lamerstwo
== Rhadmor was kicked from #sarmacja by MAP [jestem lamerem, pomyliłem guziczki.]
== Rhadmor [Rhadmor@178235240056.warszawa.vectranet.pl] has joined #sarmacja
<Rhadmor> Prezerwatyw: To nie jest wcale smieszne ;)
<Rhadmor> To raczej zalosne, co chocby MAP zrobil. Ale wybaczam mu. Kazdy ma prawo sie mylic.
<Rhadmor> [zreszta twoje dziecinne zachowanie w tej chwili tutaj przypomina mi, dlaczego puznalem cie za osobe niewarta prywatnych kontaktow.
* Rhadmor facepalm jak stąd do Leblandii, wzdycha i wraca do muzyki.
<Rhadmor> Prezerwatyw: Twoj problem jest taki, iz uwazasz, ze chichrając się jak galerianka z Rózowych Tarasów w Wandokabanie udajesz wyższośc nad ludxmi, którzy patrząc się na ciebie, pukaja się w czoło, jak można byc takim tępym.
<Rhadmor> Zapewne jednym z powodów jest fakt, ze ty niby jesteś ą ę bo ukończyłeś/jesteś na studiach. Niby masz rację... tylko w dzisiejszych czasach każdy może być studentem, więc to żadna nobilitacja. A jeśli chodziłeś przedtem do liceum, to tym bardziej nie jest to powód do dumy.
<Rhadmor> Zresztą, co ja będe tu zaczepiał Prezerwatyw, jak MAP nie gorszy. Zresztą jak wszedłe tutaj dzisiaj, to miałem wrażenie, że nie jestem na czacie sarmackim, a na akis tajnym spotkaniu kosmitow/dresów/kosmicznych dresów. Oczekiwałem tutaj ludzi z ikronacji a nie dzieciaków chichrających cię z powodu tego że wróbelek przeleciał któremuś z nich przed nosem.

Ten cytat lubi 10 osóbHelwetyk Romański, Mikołaj Torped, Karolina Aleksandra, Markus Arped, Młynek Kawowy, John Rasmusen, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Paulina Natalia Wileńska, Ivan von Lichtenstein..

dodano: 05.09.2012r