Musisz dokonać autoryzacji, by w pełni korzystać z dobrodziejstw tego serwisu.

Otto von Spee-Asketil, wersja audio kodeksu postępowania sądowego, 19 lipca 2016, #sarmacja

<OvS> jak mnie matka przyłapała na słuchaniu kps to tak się na mnie spojrzała że wolałbym gdyby przyszła podczas trzepania do animal planet

Ten cytat lubi 6 osóbSiergiusz Asketil, Tomasz Ivo Hugo, Torkan Ingawaar, Arsacjusz Arped, Otto von Spee-Asketil, Piotr III Łukasz..

dodano: 19.07.2016r

Siergiusz Asketil, #sarmacja

<Siergiusz> Ktoś coś jeszcze chce? Jakimś flejmem pieprznąć, albo pytaniem?
→ Roland dołączył

Ten cytat lubią 4 osobySiergiusz Asketil, Tomasz Ivo Hugo, Torkan Ingawaar, Arsacjusz Arped..

dodano: 17.07.2016r

Robert Janusz von Thorn, anonimowi ankietowani, Analiza wyników badania opinii publicznej o ustroju Rzeczpospolitej Sarmackiej

Potrzeba reformy ustroju to kwestia decyzji społeczeństwa i polityków je reprezentujących, ale gdyby taka wola zmiany zapadła to jaką opcję byście poparli? Oto, dość interesujące, wyniki. Dodatkowo wśród opcji inne pojawiły się: "ordynacja uwzględniająca dominat partii politycznych"; "wywaliłbym na zbity pysk namiestników w opcji 1"; "Wywalić Sejm w ogóle, księcia najlepiej znieść, cała władza w ręce prefektury, zrobi się porządek"; "mnie to serio wsio rybczak, nowy rząd czy jakiekolwiek reformy ludzi nie zmienią, wciąż będą to tacy ignoranci ze głowa mała".

Ten cytat lubi 6 osóbPaviel Gustolúpulo, Albert Felimi-Liderski, Siergiusz Asketil, Robert von Thorn, Emil Potocki, Daniel January von Tauer-Krak..

dodano: 05.07.2016r

Otto von Spee-Asketil, Robert Janusz von Thorn, o kolei w Czekanach oraz Gidenie, 5 lipca 2016, #sarmacja

<OvS> w gidenie lotnisko międzynarodowe zrobili i mają w planach chyba jeszcze gwiezdne wrota, a u ciebie dopiero kolej
<RCA> ja nie planuje kolei :d ona po prostu jest i przejeżdża obrzeżem Czekan - mapa Czekan uwzględniająca linię kolejową pochodzi z samego początku istnienia miejscowości w KS, wiec o Gidenie nikt nie snił. A umowmy się, ja tez nie mam jakiejś chorej gigantomanii. Ropa, smoki, lotnisko, gwiezdne wrota, piramidy i gigantyczny pomnik Laurencjusza Zbawiciela.
<OvS> chociaż gwiezdne wrota byłyby awesome
<OvS> w każdym razie, z tym lotniskiem gidena jest radomiem sarmacji

Ten cytat lubią 4 osobySiergiusz Asketil, Robert von Thorn, Konrad Jakub Arped-Friedman, Otto von Spee-Asketil..

dodano: 05.07.2016r